Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 5 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Program Partnerski Radzymińskiej Karty Mieszkańca

Program Partnerski Radzymińskiej Karty Mieszkańca jest skierowany do firm, które działają na terenie Gminy Radzymin i chcą zachęcić mieszkańców - posiadaczy karty - do korzystania ze swoich usług. Program Partnerski powstał wraz z Radzymińską Kartą Mieszkańca w 2017 r. i od początku bierze w nim udział kilkadziesiąt firm. Listę firm partnerskich i korzyści, jakie oferują posiadaczom karty, można znaleźć na stronie: www.rkm.radzymin.pl/nasi-partnerzy.

Korzyści dla Partnerów programu "Radzymińska Karta Mieszkańca"

Firmy partnerskie Radzymińskiej Karty Mieszkańca zyskują:

Do współpracy serdecznie zapraszamy firmy, które chcą wykorzystać popularność Radzymińskiej Karty Mieszkańca i zyskać grupę wiernych klientów. Od firm partnerskich oczekujemy:

Aktualny regulamin współpracy z Partnerami Programu RKM został wprowadzony Zarządzeniem nr 0050.61.2020 Burmistrza Radzymina z dnia 16 czerwca 2020 roku - kliknij, aby pobrać: PDFRegulamin współpracy z Partnerami Programu "Radzymińska Karta Mieszkańca" (625,23KB). Więcej informacji nt. Radzymińskiej Karty Mieszkańca znajdą Państwo na stronie www.rkm.radzymin.pl oraz na gminnej stronie BIP.

Jak przystąpić?

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz: 22 667 68 48, biznes@radzymin.pl, rkm@radzymin.pl

Działasz na terenie Gminy Radzymin?

Zostań Partnerem Radzymińskiej Karty Mieszkańca i zwiększ rozpoznawalność swojej marki!

nalepka dla partnerów screenshot.jpeg

O Radzymińskiej Karcie Mieszkańca

Radzymińska Karta Mieszkańca cieszy się ogromną popularnością - wydano już około 17,5 tys. kart, zaś na dziś aktywnie korzysta z niej około 10 tys. posiadaczy (kartę trzeba aktualizować co 2 lata, za wyjątkiem osób po 65 roku życia). Z kartą mieszkańcy mają dostęp do szeregu usług publicznych lub ulgi w korzystaniu z takich usług (np. bezpłatne przejazdy komunikacją gminną, wstęp na gminne obiekty sportowe, Bon Malucha, i wiele innych), mogą ze zniżką kupić bilety na koncerty i wydarzenia, a także zakodować na niej bilet okresowy ZTM Warszawa z najwyższym rabatem. Szczegółowe informacje o zasadach wydawania karty i korzyściach, które płyną z jej posiadania, znajdą Państwo na stronie www.rkm.radzymin.pl.  

Od 5 lipca do 8 sierpnia 2022 r. zapraszamy firmy partnerskie do wypełnienia ankiety!

Do 8 sierpnia 2022 r. zbieramy Państwa opinie nt. dotychczasowego działania Programu Partnerskiego Radzymińskiej Karty Mieszkańca oraz pomysły na przyszłość. Zachęcamy wypełnienia ankiety - PRZEJDŹ DO ANKIETY lub dowiedz się więcej:

Wersja XML