Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 5 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Zgłoszenia do konkursu "Victoria Biznesu 2021" przedłużone do 14.01.2021

Termin zgłoszeń do pierwszej edycji konkursu dla firm, działających na terenie Gminy Radzymin, został wydłużony do 14 stycznia 2021 r. Serdecznie zapraszamy do zgłoszeń i dziękujemy tym przedsiębiorcom, którzy już wypełnili ankiety zgłoszeniowe!

Victoria_Biznesu_Logo_podstawowe_OK_KOLOR_fb.jpeg

Weź udział w konkursie, jeśli:

Do udziału zapraszamy firmy z dowolnej branży i każdej wielkości – od jednoosobowych działalności po zakłady produkcyjne. Ważne, aby uczestniczyły w rozwoju gospodarczym naszej małej ojczyzny! 

Model statuetki "Victoria Biznesu"

Kategoria „Firma Roku” – przejdź do formularza zgłoszeniowego 

Do zgłoszeń zapraszamy firmy o ugruntowanej pozycji, które osiągają trwałe sukcesy, rozwijają działalność, inwestują i tworzą miejsca pracy. Zachęcamy do zaprezentowania dobrych praktyk biznesowych, produktów lokalnych i sposobów an aktywizację rynku w Państwa branży.

Kategoria „Mecenas Roku” – przejdź do formularza zgłoszeniowego

W tej kategorii będą nagradzane podmioty gospodarcze, które oprócz bieżącej działalności rynkowej prowadzą działania na rzecz społeczności lokalnej oraz promocji Gminy Radzymin w skali regionalnej i ponadregionalnej. W ten zakres wchodzi m.in. wspieranie kultury, upamiętnianie tradycji, wspomaganie rozwoju społecznego, ochrona środowiska, dobroczynność, itp.

Kategoria „Debiut Roku” – przejdź do formularza zgłoszeniowego

Czekamy na zgłoszenia firm, które rozpoczęły działalność na terenie Gminy Radzymin w ciągu ostatnich trzech lat, tj. od początku 2019 r. i z powodzeniem prowadzą ją i rozwijają do dziś. Chodzi o nowo zarejestrowane firmy, a także o nowe oddziały, filie, punkty świadczenia usług czy zakłady produkcyjne, które pojawiły się na biznesowej mapie Gminy Radzymin.

Zobacz PDFKryteria Konkursowe "Victoria Biznesu 2021" (110,50KB) (PDF).

Informacje o Konkursie

Zgłoszenia będzie oceniać Kapituła Konkursowa, złożona z praktyków biznesu i przedsiębiorców. Uroczyste ogłoszenie wyników i wręczenie statuetek odbędzie się w 1. kwartale 2022 r. w sali koncertowej Sceny Cegielnia w Radzyminie – o dokładnym terminie poinformujemy w połowie stycznia. Zwycięzcy otrzymają statuetki, zaprojektowane specjalnie dla laureatów konkursu przez p. Magdalenę Karłowicz.

Udział w konkursie jest bezpłatny. Głównym organizatorem konkursu jest Gmina Radzymin, a jego partnerami są: Scena Cegielnia i Wieści Podwarszawskie.

Więcej informacji nt. konkursu znajdą Państwo w artykule Zgłoś firmę do konkursu "Victoria Biznesu 2021"! i w regulaminie: Regulamin Konkursu "Victoria Biznesu 2021" - zaktualizowany.

Kryteria konkursowe:

Kryteria w kategorii "FIRMA ROKU"

Kryteria w kategorii "MECENAS ROKU"

Kryteria w kategorii "DEBIUT ROKU"

ulotka_opis_VB.jpeg

Kontakt

Dominika Krzyżanowska-Kidała
tel. 22 667 68 48, kom. 733 652 714
e-mail: biznes@radzymin.pl

Wersja XML