Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 5 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Zapraszamy na Radzymińskie Spotkanie Biznesu w dn. 28.10.2021 - rejestracja

Już w najbliższy czwartek, 28 października 2021 r., odbędzie się drugie z cyklu Radzymińskich Spotkań Biznesu w Scenie Cegielnia. Spotkania są skierowane do właścicieli i menedżerów firm, działających na terenie Gminy Radzymin. Ich celem jest budowanie relacji pomiędzy samorządem i biznesem w celu wspierania rozwoju gminy, integracja środowiska biznesowego w naszej gminie oraz edukacja i wymiana doświadczeń. 

Jeśli nie otrzymali Państwo zaproszenia na Radzymińskie Spotkanie Biznesu, a są Państwo zainteresowani udziałem, prosimy o wypełnienie formularza: ankieta kontaktowo-zgłoszeniowa dla firm. 

Gościem specjalnym październikowego Radzymińskiego Spotkania Biznesu będzie red. Roman Młodkowski, znakomity dziennikarz ekonomiczny, współwłaściciel i redaktor naczelny telewizji biznesowej Biznes24 www.biznes24.pl.

W programie Radzymińskiego Spotkania Biznesu:

Spotkanie rozpocznie się o godz. 18:00. Miejsce spotkania: sala koncertowa Sceny Cegielnia, al. Jana Pawła II 193, Radzymin/Cegielnia. Prosimy o rejestrację obecności na spotkaniu poprzez wypełnienie formularza: ankieta kontaktowo-zgłoszeniowa dla firm. 

Organizatorami Radzymińskich Spotkań Biznesu są: Gmina Radzymin, Scena Cegielnia i Wieści Podwarszawskie. Więcej informacji można uzyskać telefoniczne: 22 668 67 48, kom. 733 652 714, lub mailowo, wysyłając zapytanie na adres e-mail: biznes@radzymin.pl.

Brak opisu obrazka

Wersja XML