Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 5 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Zmiany w komunikacji miejskiej oraz w kursowaniu gminnych busów w dniach 12.-16.08.2021 r.


Brak opisu obrazka

 

Najważniejsze informacje 


W dniach 12.-16.08. zmienia się rozkład jazdy gminnych busów. Wszystkich pasażerów, którzy planują podróż w tym okresie zachęcamy do zapoznania się z rozkładem jazdy linii 738 na stronie ZTM oraz z rozkładem jazdy gminnych busów na naszej stronie internetowej:- rozkład jazdy w okresie 12.-16.08.2021 r. znajdą Państwo TUTAJ.

Podczas obchodów 101. rocznicy Bitwy Warszawskiej centrum Radzymina będzie wyłączone z ruchu. W tym okresie busy będą kursowały objazdami. Linie R1 i R31 zaczynają i kończą swój bieg na przystanku ks. Czartoryska. Linie R1, R3, R5, R31 będą przejeżdżały przez przystanek ks. Czartoryskiej, z wyjątkiem R38, który go omija. 


738 - czasowa zmiana trasy 


Trasa autobusu miejskiego linii 738 na czas obchodów zostanie zmieniona. Autobus ominie centrum Radzymina, jadąc od Osiedla Viktoria, ul. Słowackiego, skręci w ul. Wołomińską . Jadąc od strony Warszawy wjedzie do miasta także ul. Wołomińską i pojedzie dalej do Osiedla Viktoria.
Na wysokości UMiG Radzymin bud B. staną tymczasowe przystanki linii 738.


Zawieszone i tymczasowe przystanki


Przystanek Traugutta 01, Traugutta 02 oraz Głowackiego dla wszystkich linii R będzie zawieszony (zaznaczone na mapce kolorem szarym). Zostaną uruchomione tymczasowy przystanki Traugutta 52 i Traugutta 51 (zaznaczone na mapce kolorem czerwonym) na odcinku ul. Daszyńskiego pomiędzy ul. Traugutta i ul. Strzelców Kaniowskich. Linie R1, R3, R5 oraz R38 będą na nim przystawały. Jedynymi liniami nie dojeżdżającymi na ten przystanek będzie R7 oraz R31.
Tymczasowe przystanki dla linii 738 staną na wysokości UMiG Radzymin, bud B, przed wjazdem na ulice Wołomińską.


Objazdy dla wszystkich linii: 

Rozkłady jazdy ZTM Przeczytaj także: 

Wersja XML