Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 5 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Ruszył Punkt Szczepień Powszechnych w hali ROKiS

Od dziś, tj. od środy 12 maja 2021 r., w hali sportowej Radzymińskiego Ośrodka Kultury i Sportu można zaszczepić się przeciw COVID-19. Punkt Szczepień Powszechnych został zorganizowany przez Gminę Radzymin, gminne Centrum Medyczne im. Bitwy Warszawskiej 1920 r. i Radzymiński Ośrodek Kultury i Sportu.

Rejestracja na szczepienie przeciw COVID-19

Aby zaszczepić się przeciw COVID-19 w Punkcie Szczepień Powszechnych, należy najpierw zarejestrować się na szczepienie w ogólnopolskim systemie. Rejestracja jest otwarta dla wszystkich osób powyżej 18 roku życia i wystarczy do niej numer PESEL. Rejestracji można dokonać:

Podczas rejestracji można ustalić termin i miejsce szczepienia. Kliknij tu, aby uzyskać więcej informacji nt. rejestracji na szczepienie przeciw COVID-19.

Jak działa Powszechny Punkt Szczepień w Radzyminie:

W Powszechnym Punkcie Szczepień w Radzyminie kwalifikacji do szczepienia dokonują ratownicy medyczni lub pielęgniarki. W razie potrzeby jest możliwość konsultacji z lekarzem. Pracę personelu medycznego organizuje Centrum Medyczne im. Bitwy Warszawskiej 1920 r. Bezpieczeństwo punktu zapewniają druhowie z Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu Gminy Radzymin.

Docelowo w punkcie będzie można szczepić nawet do 500 osób dziennie. Pełne możliwości szczepień są uzależnione od dostępności szczepionek.

Kontakt do Powszechnego Punktu Szczepień w hali ROKiS w Radzyminie:

Hala ROKiS przy al. Jana Pawła II 20, 05-250 Radzymin - wejście do hali od strony parkingu. Biuro Radzymińskiego Ośrodka Kultury i Sportu nie udziela informacji o szczepieniach.

Godziny pracy: w dwóch pierwszych dniach działalności, tj. 12 i 13 maja 2021, punkt jest czynny w godz. 10-15. W piątek 14.05.2021 punkt jest nieczynny.  

Od poniedziałku 17 maja 2021 r., w zależności od dostępności szczepionek, punkt będzie działał w godzinach:

Punkt nie prowadzi rejestracji na szczepienia.

Szczepienia przeciw COVID-19 w Centrum Medycznym im. Bitwy Warszawskiej 1920 r.

Oprócz Powszechnego Punktu Szczepień w hali ROKiS, radzymińskie gminne Centrum Medyczne im. Bitwy Warszawskiej 1920 r. SPZZOZ prowadzi szczepienia populacyjne:

Kontakt znajdą Państwo na stronie www.cmradzymin.pl.

*Profil Zaufany

Profil Zaufany można założyć przez system bankowości internetowej największych banków, a także potwierdzić w Urzędzie Miasta i Gminy Radzymin:

Przed potwierdzeniem Profilu Zaufanego w naszym urzędzie należy założyć profil poprzez stronę www.pz.gov.pl.

#SzczepimySie
Zarejestruj się na szczepienie przeciw COVID-19!

 

 

Wersja XML