Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 5 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Harmonogram odbioru odpadów

Przedstawiamy harmonogram odbioru odpadów z nieruchomości jednorodzinnych z terenu gminy Radzymin na rok 2021. W nowym roku uległ zmianie podział gminy na rejony odbioru, prosimy o zwrócenie uwagi do którego numeru rejonu została przyporządkowana nieruchomość.

 

PDFRejon I - harmonogram.pdf

Radzymin ulice:

Akacjowa, Armii Krajowej, Batalionów Chłopskich, Bażancia, Broniewskiego, Brylantowa, Bursztynowa, Dąbrowskiej, Dębowa, Diamentowa, Dobra, Falandysza, Folwarczna, Hallera, Kameliowa, Kochanowskiego, Konopnickiej, Kopernika, Książęca, Kwiatów Polskich, Lawendowa, Legionów, Łąkowa, Maczka, Makowa, Miła, Morelowa, Nowa, Oliwkowa, Orzeszkowej, Partyzantów, Perłowa, Platynowa, Pogodna, Polna, Prosta, Reymonta, Rotmistrza Pileckiego, Różewicza, Rubinowa, Skłodowskiej, Skrajna, Strzelców Grodzieńskich, Sybiraków, Szafirowa, Szkolna, Szmaragdowa, Szymborskiej, Św. Augustyna, Świerkowa, Tęczowa, Turkusowa, Waniliowa, Willowa, Władysława IV, Wronia, Zdrojowa, Zgody, Zielna, Ziemowita, Źródlana, Żulińskiego, Żwirkowa.  


PDFRejon II - harmonogram.pdf

Radzymin ulice:

1-go Maja, Cicha, Czapury, Czereśniowa, Gródki, Husarska, Kilińskiego, Korczaka, Kwitnąca, Leśna,  Letnia, Malownicza, Miłosna, Mistrza i Małgorzaty, Mokra, Narutowicza, Ogrodowa, Orła Białego, P.O.W, Pionierska, Piotra Skargi, Pl. Wolności, Pogonowskiego, Rataja, Rycerska, Słowackiego, Tetmajera, Tuwima, Waltera, Wąska, Wiśniowa, Wyszkowska, Wyszyńskiego, Zwycięska.


Radzymin ulice:

11-go listopada, Batorego, Czartoryskiej, Daszyńskiego, Dolna, Dzielna, Glinkowska, Jana Pawła, Jutrzenki, Koliski, Konstytucji 3-go Maja, Kotkowskiego, Kredytowa, Lubomirskiego, Marszała, Matejki, Mickiewicza, Mieszka I, Narbutta, Norwida, Paderewskiego, Piłsudskiego, Sienkiewicza, Skorupki, Stary Janków, Strzelców Kaniowskich, Strzelców Wileńskich, Traugutta, Wczasowa, Wierzbowa, Wołomińska, Wspólna, Zapolskiego, Zielona, Żeligowskiego, Żeromskiego.


PDFRejon IV - harmonogram.pdf

Radzymin ulice:

Aleja Wrzosowa, Borkowska, Borówkowa, Braterska, Brzozowa, Głowackiego, Grzybowa, Jałowcowa, Kolejowa, Kolonie Nasze, Komunalna, Kossaka, Królewska, Krótka, Księżycowa, Łosia, Pagórkowa, Patriotów, Piaskowa, Przemysłowa, Pułaskiego, Romantyczna, Rzeczna, Słoneczna, Sosnowa, Stary Rynek, Szlachecka, Wadery, Weteranów, Wiejska, Witosa, Wróblewskiego, Wycinki, Zaciszna, Zduńska.       


PDFRejon V - harmonogram.pdf
Łąki, Łosie, Mokre, Zawady                             
Radzymin: Kolonia Pod Lasem, Letniskowa, Parcela za Kaczką 

PDFRejon VI - harmonogram.pdf

Cegielnia, Ciemne, Nowy Janków


PDFRejon VII - harmonogram.pdf
Nadma, Słupno (lewa strona w kierunku Warszawy) 

PDFRejon VIII - harmonogram.pdf

Arciechów, Borki, Nowe Załubice, Popielarze, Ruda, Stare Załubice


PDFRejon IX - harmonogram.pdf
Sieraków, Słupno (prawa strona w kierunku Warszawy)

PDFRejon X - harmonogram.pdf

Dybów Folwark, Dybów Górki, Dybów Kolonia, Emilianów, Rżyska, Wiktorów, St. Dybów, Zwierzyniec                                                                                                 

 

Wersja XML